Przejdź do treści
Powiększ tekst: A A A   wersja dla niedowidzących
maków podhalański 640 latBiuletyn informacji publicznej

Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/flexuzj/ftp/mops.makowpodhalanski.pl/pages.inc.php on line 98

Indywidualne poradnictwo psychologiczne oraz Indywidualne poradnictwo zawodowe 2014r.

Celem doradztwa zawodowego było poznanie przez uczestników ich indywidualnych predyspozycji zawodowych, wybranie odpowiedniego rodzaju pracy, kierunku kursu zawodowego, zaplanowanie ścieżki kariery zawodowej oraz kształtowanie postaw i zachowań przygotowujących uczestników do aktywnego kształtowania swojej drogi zawodowej.

Celem poradnictwa psychologicznego było podniesienie samooceny uczestników projektu "Nowa Szansa", poprawa percepcji postrzegania samych siebie. Poprzez rozmowy osoby mogły zetknąć się pozytywnym wydźwiękiem postaw asertywności, których zastosowanie daje tak wymierne efekty w naszym codziennym życiu. Pani psycholog rozmawiała o sposobach radzenia sobie w sytuacjach stresowych, starała się motywować beneficjentów projektu do podjęcia nowych wyzwań oraz stymulowała do wytrwania w podjętych już działaniach, szczególnie w kursach w których beneficjenci niedługo będą uczestniczyć.

  MOPS MAKÓW PODHALAŃSKI

  Miejski Ośrodek Pomocy
  Społecznej w Makowie Podhalańskim

  ul. Rynek 11
  34-220 Maków Podhalański

  Telefon: (33) 8771 554
  Fax: (33) 8773 513
  Dni powszednie: 7.15 - 15.15

  Telefon interwencyjny 33 447 28 87

  Telefon czynny jest w godzinach pracy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Makowie Podhalańskim (od poniedziałku do piątku - godz. 7.15 -15.15) oraz całodobowo w Zespole Interwencji Kryzysowej w Suchej Beskidzkiej tel. 33 874 21 01.